Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Як працюють пелетні печі?

Як працюють пелетні печі?

Новітні технології

Криза, пов'язана з доступністю викопного палива та зростанням цін на нього, змушує все більше людей цікавитися переходом на технології виробництва тепла на основі спалювання біомаси. Найбільшою популярністю користуються пелетні пристрої, тобто сухі відходи деревини, спресовані під високим тиском у вигляді компактних гранул. Встановлення печей на пелетах підтримується їх проекологічним характером, оскільки при спалюванні палива виділяється невелика кількість диму та пилу. Крім того, пелети є надзвичайно практичним паливом, оскільки він займає набагато менше місця ніж вугілля і не забруднює котельню. Варто також відзначити, що це рішення доступне за доступною ціною та надзвичайно зручне у використанні.

Найважливіші елементи пелетної печі

Пелетна піч відрізняється від стандартних вугільних або газових пристроїв способом отримання енергії з палива, що пов'язано з іншою структурою - горіння відбувається не на решітці, а в пальнику. Елемент розташовується в корпусі печі разом з електронагрівачем,який використовується для автоматичного запалювання палива.

Основою конструкції також є годівниця і ємність для зберігання пелет. Живильники можуть бути вбудовані в піч, хоча також доступні зовнішні моделі, які слід монтувати безпосередньо біля пристрою. Однак найбільш бажаною для споживачів опцією залишаються вбудовані автоматичні живильники, які не тільки не займають додатковий простір в котельні, але і значно полегшують експлуатацію котла.Крім того, пелетні печі з живильником від Kołton оснащені протипожежним захистом, включаючи датчики температури та охолоджувальні клапани, щоб забезпечити максимальну безпеку для користувачів.

Як спалюють пелети в печі?

Робота печі починається з взяття невеликої кількості палива з паливного бака і транспортування його до пальника, де воно запалюється запальником. Після появи полум'я фотоелемент починає поступову подачу пелет, а вентилятор підтримує вогонь. Паливо подається до досягнення заданої температури води в циркуляції.

Потім, після того, як витрачена порція палива згорить, полум'я гасять. Вентилятор також відновлює роботу,який призначений для очищення пальника та колосникових колосників від залишків утвореної золи. Якщо термостат надсилає сигнал про перезапуск процесу, вся процедура повторюється. Сучасні печі Kołton працюють повністю автоматизовано, не потребують додаткового втручання. Користувачеві потрібно лише встановити відповідну температуру на контролері та періодично поповнювати паливний бак.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner