Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Теплові насоси AIRKOMPAKT

Теплові насоси AIRKOMPAKT

Ефективне рішення для опалення будь-яких приміщень

AIRKOMPAKT — серія сучасних теплових насосів, які були розроблені у співпраці з фахівцями з Університету науки і технологій AGH (Краків). Обладнання призначене для забезпечення опалення в приватних будинках, громадських будівлях і промислових спорудах. У літню пору може застосовуватися як кондиціонер. Спроектовано для оптимальної роботи у локальному кліматі.

Все обладнання

Переваги та особливості серії AIRKOMPAKT

Конструкція заснована на базі компресора Copeland Scroll і великого випарника, який відповідає за оптимальний теплообмін між робочим середовищем і зовнішнім повітрям.
Теплообмінник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі.
Усі комплектуючі, які застосовуються для виготовлення теплового насоса, виготовлені провідними європейськими виробниками.
Контролер від TECH має веб-додаток із можливістю віддаленого доступу. Передбачено електронне обслуговування. Інтуїтивно зрозуміле меню.
Обладнання вирізняється естетичним сучасним дизайном, який підходить для будь-яких екстер'єрів. Крім цього, доступно кілька варіантів виконання корпусу на вибір.
За необхідності можна об'єднувати до 6 пристроїв для роботи в каскадному режимі.
Шум під час роботи мінімальний завдяки акустичній ізоляції камери, тихому вентилятору з лопатями з «совиного пір'я» і подвійній підвісці компресора.
Компресор працює на пропані R290, який володіє кращими термодинамічними властивостями порівняно з популярним R410.
 

Чому саме Kolton Ukraine?


Тільки офіційне сертифіковане обладнання

Надаємо гарантію на всі представлені товари

Великий вибір моделей для будь-яких ваших потреб

Тримаємо ціни на максимально доступному рівні

Компоненти, що використовуються у тепловому насосі AIRKOMPAKT

Вентилятор

Вентилятор, що використовується в тепловому насосі AIRKOMPAKT, має форму "совиного пір'я" з плавним регулюванням швидкості, що у поєднанні зі спеціальною звукоізоляцією камери агрегату та подвійною підвіскою компресора безпосередньо впливає на мінімізацію шуму.

 

Регенеративний теплообмінник

Підсилювач потужності;
Регенеративний теплообмінник виконує, зокрема, дві функції:

  • збільшує ККД та потужність насоса при дуже низьких температурах від -15° до -28°;
  • захищає компресор на 100% від затоплення холодоагентом, під час роботи дозволяє насосу перемикатися з режиму роботи на розморожування та назад.
 

Конденсатор

Пластинчастий конденсатор шведської компанії SWEP має велику поверхню теплообміну. У режимі охолодження вибирається стандартно для роботи. Насос має стандартний алгоритм, який дозволяє працювати як кондиціонер.

 

Автоматизація управління – плавний пуск

Плавний пуск, яким стандартно оснащений тепловий насос Airkompakt, виконує функцію плавного пуску. Це не навантажує електромережу в будинку та захищає компресор.

 

Оригінальний дизайн ламелей

Відстань між ламелями розрахована таким чином, щоб краплі не торкалися одна одної на двох стінках теплообмінника. Така конструкція пристрою вимагає менше енергії для розморожування, що робить весь процес розморожування набагато швидшим і ефективнішим. Час між наступними циклами розморожування становить в середньому від 2,5 год до 4 год і не впливає ефективність і потужність пристрою. Випарник має дуже велику поверхню теплообміну та призначений для роботи в кліматичних умовах Центральної Європи та суворого гірського клімату.

 

Контролер СТ 505

Контролер від польського виробника TECH має власні алгоритми, розроблені спільно з вченими з AGH (алгоритми розморожування, алгоритм включення додаткових джерел тепла), які виконують функції обігріву кривої опалення, показників електроенергії та теплової енергії. Для контролера розроблено веб-додаток, за допомогою якого можна отримати віддалений доступ до теплового насоса (можливе електронне обслуговування).

 

Спіральний компресор Copeland

Emerson — провідний світовий виробник компресорів. Компресор, орієнтований на фріон R290. Найбільш важливими характеристиками компресора є:

  • тепловий захист температури нагнітання;
  • осьова та радіальна податливість - забезпечує гарний контакт спіралей під час роботи, що призводить до тривалої герметичності (при попаданні рідини між ними дозволяє спіралям роз'єднатися);
  • є запобіжний клапан.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner