Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Баки для гарячої води BW Hygienic

Бак для гарячої води - KOLTON BW Hygienic

Сучасне рішення одержання гарячої води для побутових потреб

Баки гігієнічної серії BW ємністю 300л і 500л оснащені гофрованим гігієнічним змійовиком з нержавіючої сталі. Підходять для роботи з джерелами тепла. Їх можна використовувати як гідравлічну муфту. Характеризуються відмінними показниками теплоізоляції та відрізняється високою якістю виробництва та застосуванням сучасних технологій.

Все обладнання

Бак для гарячої води з надійною конструкцією

Баки призначені для теплових насосів KOŁTON AIRKOMPAKT та змішаних систем.
Баки для гарячої води підходять для великих і складних установок, де вони діють як гідравлічна муфта.
У високотемпературних установках їх також можна використовувати як багатофункціональні баки.
Особливістю бака є хороша теплоізоляція, 2 роз'єми для електронагрівача, підключення до 12 вимірювальних датчиків на 4 різних висотах бака.

Особливості роботи гігієнічних баків BW

 • Теплова енергія зберігається у воді, що циркулює в системі центрального опалення.
 • Мережева вода (технічна вода) надходить прямо в кран (гаряча технічна вода) через нержавіючий гофрований змійовик з великою поверхнею теплообміну, нагріваючись до заданої температури, що підтримується в резервуарі.
 • Інноваційним рішенням у резервуарах BW є використання спеціально розроблених напрямних потоку нагрівання води.
 • Ці лопаті призводять нагріту воду в завихраючий рух зверху резервуара, зводячи до мінімуму вертикальний рух води в резервуарі.
 • Таке рішення забезпечує найкращу стратифікацію температури води в резервуарі зверху донизу.
 • Це зводить до мінімуму перемішування води в баку, що позитивно впливає на ефективність теплових насосів, кількість циклів нагрівання бака тепловим насосом та забезпечує максимальну ефективність.
 

Принцип роботи гігієнічних баків

Бак без водоструминних направляючих/
Бак зі стандартною водоструминною напрямною

Баки серії B зберігають тепло у воді, що циркулює в системі центрального опалення. Нагріта вода збирається в бак для подальшої передачі споживачам тепла (тепла підлога, конвекційні обігрівачі, фанкойли тощо). Інноваційним рішенням у резервуарах B та BW є використання спеціально розроблених напрямних потоку нагрітої води. Ці напрямні приводять нагріту воду в завихряюче рух зверху резервуара, зводячи до мінімуму вертикальний рух води в резервуарі. Таке рішення забезпечує найкращу стратифікацію температури води в резервуарі зверху вниз і зводить до мінімуму перемішування води в баку, що позитивно впливає на ефективність теплових насосів, кількість циклів нагрівання бака тепловим насосом та забезпечує максимальну ефективність.

 

Резервуар з направляючими розробки від KOLTON

Буфер з пелетним котлом, дрова: при роботі з твердопаливним джерелом тепла: роль буферної ємності полягає в зборі надлишкового тепла з метою забезпечення високого ККД опалювального пристрою та мінімізації циклів роботи котла. Бак діє як гідравлічне зчеплення.

Буфер з тепловим насосом: у разі експлуатації бака в системі з тепловим насосом, його основна роль полягає у забезпеченні мінімального часу роботи компресора з метою мінімізації виходу з ладу теплового насоса. Резервуар діє буфер, а також забезпечує теплову енергію, необхідну для правильного розморожування випарника теплового насоса без використання електричного нагрівача. Тепловий буфер забезпечує стабілізацію температури води, що виходить із установки, коли тепловий насос перемикається на цикл нагрівання ГВП. Влітку це може бути прохолодна комора.

 

Як правильно вибрати буферний резервуар?

Вибір буферної ємності залежить від потреби теплової енергії. Це означає, що у випадку великих будинків, у яких використовуються опалювальні прилади більшої потужності, необхідно встановити бак більшої ємності. Завдяки їх високій універсальності – котли та буфери можна використовувати з котлами центрального опалення, тепловими насосами та сонячними колекторами – встановлення бака є вигідною інвестицією, що дозволяє заощадити на опаленні та знизити втрати теплової енергії.

Особливості

 • Якщо тиск у системі водопостачання перевищує 0,6 [МПа], на ній перед баком слід встановити редуктор тиску.
 • Змійовик з нержавіючої сталі з гофрованою стінкою, що збільшує поверхню теплообміну та змушує проточну воду рухатися турбулентно для підвищення ефективності.
 • Гладка структура поверхні змійовика з нержавіючої сталі запобігає утворенню накипу та опір теплопередачі.
 • Гофрована структура змійовика має пружні властивості, що у разі динамічних змін тиску, пов'язаних з відкриттям і закриттям крана, викликає вібрацію змійовика і додатково покращує самоочищення змійовика від відкладень.
 • Завдяки високій турбулентності потоку в змійовику та малому часу нагріву води виключається можливість застою води та розвитку бактерій, у тому числі легіонелли.
 • Резервуар має 12 місць розташування датчиків на 4 висотах резервуара, що унеможливлює нестачу місця для датчиків вимірювання додаткових джерел тепла або додаткових контролерів.
 • Особлива конструкція напрямних струменів забезпечує розшарування води та мінімізує її перемішування в резервуарі.
 • Бак має 10 портів для підключення джерел та приймачів тепла.
 • Зовнішня ізоляція забезпечує хороші теплові властивості та є знімною, що полегшує транспортування у вузьких просторах.
 • Робочі умови: Резервуари BW 300 та BW 500 можуть працювати при температурі до 85˚C (живлення від пелетного котла) та при робочому тиску макс. 3 бар у системі центрального опалення Тиск води, що протікає через змійовик, становить макс. 6 бар.

Розміри

 
Вимірювання 300 л 500 л
Діаметр [мм] 750 850
A [мм] 245 245
B [мм] 600 680
C [мм] 895 1660
D [мм] 1190 1440
E [мм] 1473 1723
F [мм] 285 285
G [мм] 730 730
H [мм] 430 850
I [мм] 990 1190
J [мм] 18 18


 
Параметр 300 л 500 л
Номінальна потужність 300 л 500 л
Номінальний тиск у баку 0.3 мПа 0.3 мПа
Номінальний тиск змійовика 0.6 мПа 0.6 мПа
Номінальна температура 95 °С 95 °С
Поверхня котушки 4.7 м2 4.7 м2
Ємність котушки - -
Постійна продуктивність ГВП при нагріванні води від 10 до 45 [°С], при постійній температурі в буфері 65 [°С] 15 л/год 15 л/год
Вага (без води) 70 кг 90 кг

Чому з нами завжди вигідно співпрацювати?

Тільки офіційне сертифіковане обладнання

Монтаж та сервісне обслуговування обладнання

Великий вибір моделей для будь-яких ваших потреб

Тримаємо ціни на максимально доступному рівні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner