Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Буферні резервуари серії B

Буферні резервуари серії B

Універсальні резервуари для накопичення гарячої води для центрального опалення

Ємності серії B призначені для роботи з тепловими насосами KOLTON AIRKOMPAKT, електронагрівачами, газовими та пеллетними котлами та іншими джерелами тепла.

Устаткування відрізняється відмінними показниками теплоізоляції, 2 роз'ємами для електричного нагрівача, лопатями, що розподіляють тепло, і заводським рішенням, що дає можливість приєднувати до 12 вимірювальних пристроїв.

Все обладнання

Сучасне рішення для системи опалення

Спеціальна конструкція напрямних струменів забезпечує розшарування води та мінімізує її перемішування в резервуарі.
Бак має 10 портів для підключення джерел та приймачів тепла.
Передбачено 2 входи для електронагрівача для встановлення баку як з переднього так і заднього плану.
Резервуар має 12 місць розташування датчиків на 4 висотах резервуару.
Ізоляція реалізована за допомогою спеціального ізоляційного мату. Зовнішня ізоляція знімна для полегшення транспортування.
Серія B включає баки на 300, 500, 800 и 1 000 літрів.

Котли та буфери

Котли та буфери є важливими елементами системи опалення будівлі та необхідні для правильного функціонування всієї установки.

  • Буферний бак (буфер) відповідає за нагрівання гарячої води (ГВП). Це ідеально ізольований резервуар з вбудованим нагрівачем, що живиться від зовнішнього джерела тепла. Зазвичай це пекти центрального опалення або тепловий насос.
  • Нагрівальний елемент нагріває воду, що подається всередину, яка потім використовується мешканцями. У багатьох установках буфер є бойлером, тобто баком для гарячої води, а також сонячним баком, теплообмінником або баком для зберігання тепла, що виробляється електроустановкою.
 
 

Принцип роботи буферних резервуарів серії B

Бак без водоструминних напрямляючих/
Бак зі стандартною водоструминною направляючою

Баки серії B зберігають тепло у воді, що циркулює в системі центрального опалення. Нагріта опалювальним пристроєм вода збирається в бак для подальшої передачі тепла споживачам (тепла підлога, конвекційні обігрівачі, фанкойли тощо). Інноваційним рішенням у резервуарах B та BW є використання спеціально розроблених напрямних потоку розігрітої води. Вони приводять нагріту воду у вихровий рух зверху резервуара, зводячи до мінімуму вертикальний рух води в резервуарі. Таке рішення забезпечує найкращу стратифікацію температури води в резервуарі зверху вниз і зводить до мінімуму перемішування води в баку, що позитивно впливає на ефективність теплових насосів, кількість циклів нагрівання бака тепловим насосом та забезпечує максимальну ефективність.

 

Резервуар з оригінальним кермом розробки від KOLTON

Буфер з пеллетним котлом, дрова: при роботі з твердопаливним джерелом тепла роль буферної ємності полягає у зборі надлишкового тепла з метою забезпечення високого ККД опалювального пристрою та мінімізації циклів роботи котла. Бак діє як гідравлічне зчеплення.

Буфер з тепловим насосом: у разі експлуатації бака в системі з тепловим насосом його основна роль полягає в забезпеченні мінімального збурення компресора з метою мінімізації вихід із спекотної погоди. Бак резервує буфер, а також забезпечує теплову енергію, необхідну для правильного розморажування іспарителя тепловог про нас без будь-якого електричного нагріву. Термобуфер забезпечує стабілізацію температури води і вихід щей з установки, коли тепловой насос перемикається на цикл нагріву ГВС. У цьому випадку може бути простіший порядок.

 

Як правильно вибрати буферний резервуар?

Вибір буферної ємності залежить від потреби підприємства в енергії. Це означає, що у випадку великих будинків, у яких використовуються опалювальні прилади більшої потужності, необхідно встановити бак більшої ємності. Завдяки їх високій універсальності – котли та буфери можна використовувати з котлами центрального опалення, тепловими насосами та сонячними колекторами – встановлення бака є вигідною інвестицією, що дозволяє заощадити на опаленні та знизити втрати теплової енергії.

Підключення до системи водопостачання

Підключення до системи водопостачання повинно здійснюватися згідно з PN-76/B-02440.

  1. Якщо тиск у системі водопостачання перевищує 0,6 [МПа], на ній перед баком слід встановити редуктор тиску.
  2. На стороні подачі води повинен бути встановлений зворотний клапан, щоб уникнути витікання води з боку бака. На патрубок подачі холодної технічної води встановити трійник із групою безпеки, що включає розширювальний бак та запобіжний клапан із тиском відкриття 0,6 [МПа] (запобіжний клапан має бути підібраний за потужністю джерела тепла).
  3. Між баком і запобіжним клапаном не може бути ніякого запірного клапана або дроселюючого елемента, а на його виході запобіжний клапан повинен бути встановлений таким чином, щоб було видно витік води.
  4. Підключити теплообмінник із запобіжним клапаном, встановленим у систему водопостачання.
  5. Встановити запірний клапан на подачі холодної води. Вихід гарячої води має бути приєднаний до патрубка, розташованого у верхній частині теплообмінника.

Розміри

Параметри 300 л 500 л 800 л 1000 л
Діаметр [мм] 750 850 990 990
Діаметр без ізоляції [мм] 550 650 790 790
A [мм] 245 245 300 300
B [мм] 625 625 680 680
C [мм] 1005 1005 1060 1338
D=W2 [мм] 1385 1385 1440 1856
E [мм] 1670 1670 1760 2180
F [мм] 230 230 285 285
G [мм] 485 675 710 1126
H [мм] 1185 1135 1190 1606
I [мм] 20 20 20 20


 
Параметр 300 л 500 л
Номінальна потужність 300 л 500 л
Номінальний тиск у баку 0.3 мПа 0.3 мПа
Номінальний тиск змійовика 0.6 мПа 0.6 мПа
Номінальна температура 95 °С 95 °С
Поверхня котушки 4.8 м2 4.8 м2
Ємність котушки - -
Постійна продуктивність ГВП при нагріванні води від 10 до 45 [°С], при постійній температурі в буфері 65 [°С] 15 л/год 15 л/год
Вага (без води) 70 кг 90 кг

Чому з нами завжди вигідно співпрацювати?

Тільки офіційне сертифіковане обладнання

Послуги з монтажу та сервісного обслуговування обладнання

Великий вибір моделей для будь-яких ваших потреб

Тримаємо ціни на максимально доступному рівні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner