Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Подвійна функція теплового насоса

Насос є не лише екологічним та енергозберігаючим джерелом тепла: його також можна використовувати для охолодження приміщення влітку. Таким чином, він виконує дві функції - нагрівання та охолодження. Завдяки цьому він працює як кондиціонер і тому може використовуватися цілий рік.

Охолодження насоса відбувається у двох режимах: пасивному та активному. Пасивний, на відміну активного, означає, що з охолодження приміщення немає необхідності використовувати компресор. При пасивному охолодженні зазвичай використовуються ґрунтові води, температура яких значно нижча, ніж у будинку. Завдяки охолодженню квартири насосом влітку, на зиму там зберігається більше енергії, яка буде використана для підвищення температури.

Для охолодження приміщень тепловим насосом ми використовуємо природний холодоагент пропан, оскільки він має незамінні термодинамічні властивості і робить роботу насосів ще більш ефективною.

Різниця між тепловим насосом та кондиціонером

Фактично, одна з єдиних відмінностей між кондиціонером і тепловим насосом полягає в тому, як вони віддають тепло або холод у приміщення. Кондиціонер працює безпосередньо, продуючи повітря. Насос виробляє енергію із води в установці.

Додатковою перевагою наших насосів є те, що вони є дуже тихими під час роботи. Завдяки тому, що вони мають нижчий тиск нагнітання, дуже легко забути про їхнє існування та насолоджуватися потрібною температурою в будинку. Також варто відзначити невисоку вартість насоса порівняно з цінами на багато кондиціонерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner