Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чи можна використовувати теплові насоси для охолодження?

Чи можна використовувати теплові насоси для охолодження?

Не всі знають, що теплові насоси можна використовувати для охолодження.

Теплові насоси – надзвичайно практичні та енергозберігаючі опалювальні пристрої, які стають все більш популярними у всьому світі. Крім того, вони екологічні, оскільки в основному ґрунтуються на відновлюваних джерелах енергії. Однак на цьому їхні переваги не закінчуються. Не всі знають,
що теплові насоси можна використовувати для охолодження. Читай далі, щоб дізнатись більше.

Теплові насоси охолоджують?

Взимку теплові насоси забезпечують опалення будівель, використовуючи одне із трьох відновлюваних джерел: повітря, воду чи землю. Але що відбувається з тепловими насосами влітку? Вони відпочивають від роботи? Не обов'язково. Ми можемо використовувати їх для охолодження приміщень одним із двох методів: пасивним чи активним охолодженням. У випадку систем, підключених до води або землі, ми можемо використовувати т.зв пасивне охолодження, яке базується на роботі насосів у циркуляції будівлі, завдяки чому надлишок тепла передається в т.зв. нижнє джерело тепла, тобто ґрунтовий теплообмінник або грунтові води. Підлогове або настінне опалення також відіграє важливу роль у системі пасивного охолодження.

Активне охолодження – заміна кондиціонера

Коли йдеться про активне охолодження, важливим елементом такої системи охолодження є компресор, завдяки якому циркуляція холодоагенту, що зазвичай супроводжує роботу компресора, змінюється протилежною. Цей тип рішення для охолодження зазвичай використовується в повітряних теплових насосах та теплових насосах повітря-вода, які не здатні пасивно охолоджувати приміщення. Цю систему дорожче обслуговувати, ніж пасивну, але вона ефективніша, оскільки працює як кондиціонер. У той час як пасивна система здатна знизити температуру лише на кілька градусів. Тому, якщо ми хочемо мати повний контроль над температурою та вологістю повітря у приміщеннях влітку, варто вибрати високотемпературний тепловий насос «повітря-вода» з опцією активного охолодження.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner