Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чим відрізняються сучасні системи опалення?

Чим відрізняються сучасні системи опалення?

За словами експертів, опалювальні котли на викопному паливі вже вичерпані і не варто чекати від них революційних покращень.

У результаті технологія генерації тепла за допомогою процесів спалювання газу та вугілля, яка використовувалася роками, планомірно замінюється сучасними системами опалення, що використовують можливості відновлюваної енергії. В їх завдання входить не тільки отримання теплової енергії або нагрівання гарячої води, але навіть накопичення тепла.Завдяки використаним рішенням будинок може значною мірою (а в майбутньому навіть повністю) залишатися енергонезалежним від зовнішніх постачальників.

Що таке сучасні системи опалення?

З точки зору ефективності сучасних систем опалення ключове значення має встановлене джерело тепла. Невід'ємними елементами ефективних і стійких установок у цьому контексті є котли на біомасі (наприклад, пелети) і теплові насоси. Вони не тільки екологічні, але й доступні, тому все більше клієнтів можуть дозволити собі інвестувати у відновлювані джерела енергії.  Крім того, теплові насоси гарантують зниження експлуатаційних витрат, крім того, вони мають довший термін служби, ніж звичайні пристрої.

Опалювальні прилади Kołton – сучасні, тобто, універсальні

Найкращим варіантом при плануванні сучасної системи опалення є придбання двох джерел тепла, що працюють незалежно один від одного. В даний час найбільшою популярністю користуються вугільні печі на пелетах або екогорошці від Kołton, тому що вони стабільні та прості в управлінні пристроями. Теплові насоси є одними з найекологічніших і найдешевших у повсякденному використанні. Однак якщо ми виберемо гібридну систему, нам буде гарантовано оптимальну температуру з можливістю отримання енергії з навколишнього середовища. Що важливо, котлу не обов'язково працювати постійно – його можна використовувати як додаткове джерело у ситуаціях, коли тепловий насос не може працювати на заданій номінальній потужності (наприклад, під час сильних морозів).

Для роботи теплових насосів потрібна електрика, тому рекомендується комбінувати їх з фотоелектричними панелями для ще більшої економії енергії. Таке поєднання сучасних технологій надзвичайно вигідне, оскільки означає енергетичну самодостатність будівлі та незалежність від все більш різкого зростання цін на комунальні послуги. У той же час, завдяки тепловому насосу, електрична енергія може зберігатися у вигляді теплової енергії. Це також призводить до збільшення коефіцієнта використання всієї електроенергії, що виробляється. В результаті об'єднання систем є рішенням, безпечним не тільки для навколишнього середовища, але і для нашого гаманця.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner