Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Які переваги інвестування в пелетні котли?

Які переваги інвестування в пелетні котли?

Однак слід пам'ятати, що ресурси цього палива не лише дуже обмежені.

Його горіння становить загрозу здоров'ю людей і тварин, які вдихають повітря, забруднене отруйними оксидами (головним чином вуглецю, азоту та сірки), пилом та канцерогенними смолистими речовинами. Альтернативою цього типу застарілих рішень є придбання котла на пелетах.

5 переваг використання пелетних котлів

Екологічне рішення

Пелети – це паливо, віднесене до відновлюваних джерел енергії. Використовуючи його, ми не тільки не сприяємо підвищенню рівня CO2 в атмосфері (кількість утвореного при згорянні дорівнює кількості, що поглинається установками з виробництва пелет), але також ми не погіршуємо навколишнє середовище, виснажуючи природні ресурси (включаючи природний газ, вугілля та нафта). Також варто відзначити, що при спалюванні 1 тонни пелет утворюється всього близько 5 кг золи, яка до того ж нетоксична і біорозкладається - її можна використовувати, наприклад, як добрива для рослин.

Високий рівень безпеки

Пелетні котли – надзвичайно безпечні в експлуатації пристрої, навіть незважаючи на те, що паливо, що використовується, легкозаймисте. Все це завдяки тому, що котли оснащені захистом від пожежі в баку – до них відносяться, серед іншого: датчик температури з водяним клапаном для гасіння полум'я за дуже високої температури. Крім того, сучасні моделі оснащені ще й спеціальними замками, що виконують роль бар'єру, що запобігає проникненню полум'я в живильник та бункер у разі відключення електроенергії.

Зручність використання

Пелетні печі з подачею, які є в пропозиції Kołton, працюють практично повністю автоматично. Робота обмежується вибором налаштувань з меню та запуском пристрою за допомогою однієї кнопки, що відповідає за одночасне розпалювання палива, включення вентилятора та відновлення роботи пелетного живильника. У цих котлах є навіть вбудована система очищення топки, тому користувачам потрібно тільки не забувати поповнювати запас палива в баку кожні кілька днів. Також слід зазначити, що пелетними котлами, оснащеними контролером К-900, можна керувати віддалено за допомогою спеціальної програми для мобільних пристроїв.

Легко підтримувати порядок

Не менш важливою перевагою використання такого типу пристроїв є можливість підтримувати чистоту котельні – це стосується процесу горіння, так і самого сховища палива. Транспортування, зберігання та роздача вугілля зазвичай передбачає підйом вугільного пилу в повітря та осідання на навколишніх поверхнях, видалення якого вимагає копіткої роботи. З пелетами такої проблеми немає. Його купують у практичних, щільних мішечках, які не тільки набагато зручніше зберігати, але їх вміст також зручніше виливати в бак котла.

Можливість отримання фінансування

Зацікавитись пелетними котлами варто ще й тому, що вони належать до екологічних пристроїв, що дає заявникам право на отримання фінансування на їх встановлення, серед іншого: у рамках програми «Чисте повітря». На окрему згадку заслуговують моделі вищого стандарту з пропозиції Kołton з викидами твердих частинок менше 20 мг - завдяки їм ви можете отримати субсидію в розмірі 45% від вартості покупки (до 9 000 злотих), вибираючи «звичайні» пелети. котла надається субсидія у розмірі до 30% вартості купівлі (але не більше 6000 злотих).

Який тепловий насос кращий?

Оптимальним вибором серед перерахованих вище варіантів є повітряні теплові насоси. Їх купівля та встановлення вимагають набагато менших витрат, ніж у випадку з ґрунтовими тепловими насосами, а крім того, вам не доведеться турбуватися про доступ до відповідного середовища (на відміну від водяних теплових насосів). Також варто підкреслити, що повітряні теплові насоси Aircompact виробництва Kołton - це елегантні, сучасні, малогабаритні пристрої, які можна встановлювати в будь-якому місці за межами будівлі, не завдаючи шкоди зовнішньому вигляду фасаду, а також керувати ними віддалено за допомогою мобільних пристроїв. Крім того, пропоновані теплові насоси не тільки задовольняють потребу в теплі, але і влітку можуть працювати як кондиціонери.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner