Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Що таке гібридна система опалення?

Що таке гібридна система опалення?

У наш час все більше людей хочуть опалювати своє житло екологічним способом, тобто екологічно безпечним.

Інші ж переважно хочуть заощадити на опаленні. Чи можна поєднати екологію та економіку? Виявляється, так. Відповіддю на обидві ці потреби є гібридна система опалення, яка подбає не лише про навколишнє середовище, а й ваш гаманець. Якщо ви хочете дізнатися більше, будь ласка, читайте далі!

Що входить до гібридної системи опалення?

Основним елементом гібридної системи опалення є термічний насос. Як ви знаєте, на ринку представлено безліч різних типів теплових насосів, що використовують різні відновлювані джерела енергії. У разі гібридної системи - це високотемпературний тепловий насос повітря-вода, який має такі особливості:

 • нижче енергоспоживання та шум, ніж у інших насосів,
 • робота навіть за температури до -25 градусів Цельсія,
 • випарник із збільшеною поверхнею теплообміну, адаптований до кліматичних умов Центральної та Східної Європи,
 • простий монтаж всього агрегату зовні будівлі.

Цей насос, серед багатьох інших, має ще одну важливу особливість. А саме він має можливість автоматичної взаємодії з додатковими джерелами тепла, такими як: електронагрівач, пелетний, газовий або масляний котел, а також сонячні колектори або фотоелектричні панелі. У цьому випадку останнім джерелом можна забезпечити всю потребу насоса в електроенергії, роблячи опалення практично безкоштовним.

Переваги гібридної системи опалення

Конструкція самого насоса, а також його керування сприяють оптимальному обігріву приміщень, мінімізуючи використання іншого джерела тепла. Автоматизація взаємодії між тепловим насосом та іншим джерелом тепла означає, що вдосконалений алгоритм керування тепловим насосом вирішує сам, коли включати додаткове джерело енергії, щоб опалення було максимально економічним. Завдяки цьому ми гарантуємо безперервність опалення та приготування гарячої води протягом усього року. 

Як виробник високотемпературних теплових насосів та пелетних котлів ми гарантуємо високу якість продукції та простоту експлуатації та обслуговування. Наші пелетні котли з живильником практично не вимагають обслуговування завдяки сучасним контролерам і пальникам, що самоочищаються.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner