Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Які переваги високотемпературних теплових насосів?

Які переваги високотемпературних теплових насосів?

Якщо ви цікавитеся екологією і водночас хочете зменшити рахунки за електроенергію, вас повинні зацікавити теплові насоси.

Сьогодні все більше людей обирають ці сучасні та енергозберігаючі опалювальні прилади, які замінюють твердопаливні печі та котли. Особливо варто звернути увагу на високотемпературні теплові насоси. Які їхні основні переваги?

Які існують типи теплових насосів?

За джерелом тепла розрізняють: ґрунтові насоси, водяні насоси, повітряні насоси та повітряно-водяні насоси. Ще один підрозділ поділяється на низькотемпературні та високотемпературні насоси. Перші живлять опалювальну установку водою температурою 30-40 градусів за Цельсієм і добре працюють з такими системами опалення, як підлога, стіни або стеля. Останні, у свою чергу, можуть виробляти воду температурою до 80 градусів, тому добре поєднуються з традиційними трубопроводами та високотемпературними радіаторами.

Якими є особливості високотемпературних теплових насосів?

Такі насоси в першу чергу дозволяють нагрівати воду навіть за дуже низьких, мінусових температур без підтримки нагрівача або бойлера. Крім того, вони споживають мало електроенергії: до 65 відсотків їхньої енергії надходить із відновлюваних джерел енергії. Вони також дозволяють підключатися до все більш популярних фотоелектричних установок. Особливо варто звернути увагу на високотемпературні теплові насоси повітря-вода від Kołton, які мають такі переваги:

 • робота насоса за температури до -25 градусів Цельсія,
 • низьке енергоспоживання,
 • Індекс COP (коефіцієнт корисної дії) вищий за 5,0, що на 20-40 відсотків вище, ніж у насосів інших фірм,
 • акустична ізоляція, що мінімізує шум,
 • температура подачі понад 65 градусів Цельсія,
 • функція літнього режиму роботи як кондиціонер,
 • випарник із збільшеною поверхнею теплообміну, спеціально адаптований до кліматичних умов Східної Європи,
 • рекуперація тепла від нагрітого випарника після відтавання,
 • багатофункціональні лічильники,
 • нічний режим з можливістю відключення насоса,
 • монтаж всього агрегату зовні будівлі, без необхідності прокладання газопроводу всередині будівлі та проведення інвазивного буріння,
 • багатоступінчастий захист від замерзання водної частини, розташованої зовні будівлі,
 • бездоганне функціонування як у нових, одноквартирних будинках, так і в модернізованих будинках та громадських будинках.

Тому високотемпературні теплові насоси повітря-вода є ідеальним рішенням в наших кліматичних умовах для оптимального обігріву приміщень, зводячи до мінімуму використання додаткового джерела, такого як електричні обігрівачі. Ці насоси також ідеально підходять для місць, де неможливо внести радикальні зміни в систему опалення, наприклад, у великих житлових будинках або історичних будівлях.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner