Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Яка температура повинна бути в будинку?

Яка температура повинна бути в будинку?

Оптимальна температура - яка вона?

Говорячи про універсальну температуру ми можемо зустріти термін «кімнатна температура». Це стосується температурного діапазону, в якому ми почуваємося добре та комфортно. Про який обсяг йдеться? За даними досліджень, при вологості повітря від 40% до 60% вона становить від 20 до 22°С. Що важливо, температура в спальні має бути трохи нижчою і складати 18°С.

Варто додати, що температура, яку ми визначаємо як оптимальну чи кімнатну, може змінюватись в залежності від багатьох факторів. Велике значення має, серед іншого, пора року, вік домочадців, їхня фізична активність, тобто спосіб життя і – як ми вже казали – вологість повітря. Запам'ятайте наступне правило: якщо в приміщенні тепліше, вологість має бути ближчою до нижніх значень (45–45 %), а якщо холоднішою, то вона має бути в межах 60–65 %.

Температура та витрати на опалення

Виявляється, підтримка постійної оптимальної температури корисна не тільки для нашого здоров'я, а й для нашого гаманця. Запорука успіху – правильно підготовлена ​​будівля та використання інноваційних систем управління, які дозволяють контролювати температуру та регулювати її відповідно до наших поточних потреб.

Пам'ятаючи про ваш комфорт, ми створили групу сучасних контролерів, які дозволяють здійснювати: контроль температури у приміщенні, контроль температури котла центрального опалення, контроль температури гарячої води або контроль температури змішувального клапана. Ці пристрої також мають додаткові функції, такі як щотижнева програма опалення, будильник, попередній перегляд зовнішньої температури, батьківський замок, відображення поточних кривих температури котла та приміщення, зберігач екрану, а також можливість оновлення програмного забезпечення через USB.

Познайомтеся із нашою продукцією

Звичайно, згадані контролери є одним із компонентів інноваційних систем, які ви знайдете в нашій пропозиції. Для наших клієнтів ми пропонуємо, серед іншого: вугільні котли еко-горошок, пелетні котли, котли високої потужності, котли з ручним завантаженням та теплові насоси.

До переваг нашої продукції належать:

 • висока якість виготовлення: котли виготовлені із сертифікованої газової котельні сталі. Конструкційні сталі P265GH та S235JR товщиною 6-10 мм від сталеливарного заводу Arcelor MittalPoland S.A. Краківська філія та US Steel Kosice s.r.o.,
 • інноваційний, сучасний, естетичний зовнішній вигляд,
 • зручне та інтуїтивно зрозуміле управління, 
 • рішення, які гарантують тривалий термін служби та безвідмовну роботу пристрою,
 • можливість зміни напряму відкриття дверей (відкриття ліворуч або праворуч),
 • енергетичні та екологічні сертифікати, що підтверджують якість, ефективність та безпеку котлів.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner