Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Тепловий насос чи електрична піч. Який спосіб обігріву кращий?

Тепловий насос чи електрична піч. Який спосіб обігріву кращий?

Опалення будь-якої будівлі – основа комфортного перебування у ньому людей взимку.

KOŁTON виробляє найсучасніші рішення для опалення, такі як печі на пелетах та теплові насоси.

Технологія нагріву дозволяє досягти набагато кращих результатів, ніж кілька років тому. У тому числі генерувати тепло без шкоди для навколишнього середовища та з набагато меншими витратами. Серед безлічі рішень, які ви можете вибрати, варто звернути увагу на два: електричну піч та тепловий насос. В обох випадках йдеться про системи, що живляться тією чи іншою мірою електрикою. Звідси може виникнути питання, який варіант краще вибрати. Однак слід зазначити, що обидва типи нагрівання справляють дуже схожі ефекти. Однак деякі їх особливості визначатимуть, який із них краще вибрати.

Економіка

Основою вибору рішення для опалення є економічність, яка обумовлена ​​ефективністю пристроїв. Для розрахунку завжди варто використовувати найкращі системи опалення, доступні на ринку. Електропіч вищого класу вироблятиме рівно стільки тепла, скільки споживає енергії. Якщо він споживає 1 кВт/г електроенергії, це також буде генерувати так багато тепла. Для порівняння: тепловий насос, що споживає 1 кВт/г електроенергії, вироблятиме вп'ятеро більше тепла. Тож розрахунок здається простим. Проте слід зазначити два важливі аспекти. По-перше, електропіч - це дешева інвестиція, але дорожча в експлуатації. Однак тепловий насос спочатку є набагато дорожчою витівкою, яка з часом починає окупатися. Якщо підключити ще й фотоелектрику в будинку, то кожна система опалення обійдеться значно дешевше. Однак використання насоса та сонячних батарей дозволяє отримати безкоштовне опалення, яке окупається протягом кількох років. А з урахуванням того, що термін їхньої служби сягає 25 років, зважаючи на відповідні та регулярні перевірки, ми забезпечуємо будинок безкоштовним опаленням протягом наступних двох десятиліть.

Насос чи піч?

Вибір системи опалення для вашого будинку залежить від того, скільки ви готові на неї витратити і на що чекаєте. Варто пам'ятати, що ми можемо віддалено керувати обома системами, включати їх та перевіряти їхній стан. Кожен зручний і виділяє забруднюючих речовин, у атмосферу. Однак вам все одно слід пам'ятати, що електричної печі потрібно набагато більше електроенергії, майже вп'ятеро більше, щоб нагріти аналогічну поверхню. А якщо наша фотоелектрична установка не здатна видати подібну величину протягом місяця, то ми живимо її електрикою з розетки, яку найчастіше виробляють вугільні електростанції, побічний продукт якого сягає атмосферу. Це означає, що електропіч, як і раніше, генерує непряме забруднення. Тепловий насос вільний від цього, тому ми можемо отримати багато різних форм фінансування у вигляді пільг на термомодернізацію. Це означає, що наші початкові інвестиції не обов'язково вимагають нашого повного внеску. Тому, якщо ми хочемо вибрати систему опалення для свого будинку, краще вибрати насос, який однаково зручний, але витрати на його експлуатацію набагато нижчі, і в той же час він ефективніший, на аналогічній поверхні, як і електрична піч.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner