Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Котел на біомасі – екологічна альтернатива викопному паливу

Котел на біомасі – екологічна альтернатива викопному паливу

Як все почалося?

Кліматичні зміни, викликані руйнівним впливом людської діяльності та виснаженням джерел гірничодобувної сировини, означають, що дедалі більше людей починають помічати сутність екології.

Нові правові норми чітко регулюють, наприклад, системи опалення, привертаючи увагу до необхідності пошуку альтернатив копалин.

Одним з них є так звана біомаса, що складається з речовин рослинного та тваринного походження. Продукти, що розкладаються, і відходи сільськогосподарського, лісового та промислового виробництва являють собою екологічне паливо. Для створення пелет використовується пресована біомаса, тобто натуральна сировина, завдяки якому ви зможете опалювати свої будинки та квартири за допомогою відповідного обладнання та печей.

Які властивості котлів на біомасі?

Котли, представлені в нашій пропозиції, відповідають усім польським та європейським стандартам, що регулюють вплив системи на довкілля. Печі отримали, серед іншого: Сертифікат екодизайну та 5-й клас зручності використання, що підтверджує екологічне рішення, що обмежує руйнування нашої планети. Крім екологічного підходу, вони відрізняються ще й функціональністю. Пелетні котли зазвичай мають невеликі розміри, а отже, їх можна встановити навіть у невеликих приміщеннях. Однак перед встановленням печі важливо правильно підготувати котельню. А саме для продуктивності системи,
включаючи правильне згоряння та збирання вихлопних газів, відповідає, серед іншого, за висоту та переріз димаря. Також дуже важливо створити вентиляцію, яка забезпечить приплив повітря до місця встановлення печі.

Однак невеликі розміри котлів не впливають на їхню ефективність. Казани зазвичай працюють ефективно, зберігаючи при цьому низьку ціну за рахунок використання натуральної сировини, наприклад, пелет. Більш того, вони оснащені автоматичними контролерами та регуляторами, які контролюють процес горіння, подаючи в камеру згоряння необхідну кількість кисню та забезпечуючи достатню кількість палива. Крім того, котли на біомасі мають автоматичні системи очищення топки і пальник, що самоочищається. Очищення багато в чому залежить від кількості місця в котлі для золи та якості самих пелет. Чим краща якість, тим більше шансів, що чистити елементи взагалі не доведеться, адже це зробить лише машина.

Сучасні зручності означають, що підтримання чистоти в котельні не є проблемою, а також суттєво заощаджує час власників пелетних казанів. Деякі моделі котлів у стандартному або додатковому реченні також мають запальники, які самостійно спалахують паливо, що робить використання цього типу опалення практично не потребує обслуговування та не потребує зусиль. Крім того, повні паливні баки дозволяють забути про роботу на опалювальній печі навіть на кілька днів. Сучасні технології дозволяють навіть з'єднати такі контейнери з годівницями, які перевозять паливо з інших місць.
забезпечуючи цим безремонтну роботу протягом кількох тижнів.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner