Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Еко-горошок проти пелет. Що краще?

Еко-горошок проти пелет. Що краще?

Вибір способу обігріву будівель – справа не найпростіша.

А саме, рішення приймається на основі багатьох важливих факторів, таких як: витрати на встановлення системи опалення та подальше використання, ефективність системи, викиди забруднюючих речовин, наявність та якість палива, форма обслуговування. Еко-горошок та пелети вже багато років користуються великою популярністю на ринку.

Ці види палива відрізняються, наприклад, ціною, ефективністю та екологічністю. Варто знати переваги та недоліки кожного з них, щоб мати можливість відповісти на питання, який вид опалення вигідніший і краще відповідає тим вимогам, про які ми найбільше дбаємо.

У чому різниця між еко-горошком та пелетами?

Вугілля «Еко-горошок» є твердим паливом у вигляді дрібних гранул, що характеризується високою теплотворною здатністю, що призводить до високої паливної ефективності. У свою чергу, деревні пелети виготовляються з різних елементів біомаси, таких як відходи деревини, деревина енергетичних культур, кора або насіння. Цей вид палива відрізняється насамперед своєю екологічністю. Зокрема, сама продукція є повністю натуральною. Більше того, пелети мають менші викиди вуглекислого газу, ніж при спалюванні вугілля з еко-горіха. Тим не менш, варто мати на увазі, що багато сучасних котлів, як на пелетах, так і на вугіллі з еко-горошку мають однакові стандарти викидів, а це означає, що кількість забруднюючих речовин, що утворюються, можна порівняти.

Ще одне важливе питання – доступність та ціна матеріалу. І еко-горошкове вугілля, і пелети не є дефіцитними товарами, і їх зазвичай легко придбати у різних частинах країни. Однак це, скільки ми платимо за вугілля або пелети з еко-горошка, залежить від того, де ми живемо. Однак вугілля з еко-
горошку зазвичай виявляється вигіднішим у цьому порівнянні. Його ціна нижча, ніж ціна пелет, що економічніше на одиницю енергії. Щодо ціни паливних котлів, то в цьому випадку відмінності незначні. Витрати, що виникають при купівлі вугільного котла еко-горошок або пелетного котла, залежать від потужності пристрою, марки виробника та розмірів самої печі.

Незалежно від того, чи інвестуєте ви у вугільні котли на пелетах або на еко-горіху, необхідно враховувати ручне керування печами. Pellet забезпечить більш чисте та менш вимогливе обслуговування. Більше того, паливо не утворює пилу та бруду і утворює менше золи при згорянні. Варто зазначити, що використання еко-горошкового вугілля, хоча він може бути не таким чистим, як використання пелет, не викликає такого великого забруднення, як спалювання, наприклад, деревини або традиційного вугілля. Однак викиди вугільного пилу особливо при заливанні матеріалу в котел він набагато помітніший і швидше осідає на стінах та підлозі котельні.

Що краще вибрати: еко-горошок чи пелети?

Немає однозначної відповіді на питання, що краще вибрати для опалення пелетами або еко-горіхом. Обидва палива мають безліч переваг, найважливішими з яких є економічність та екологічність. Відмінності в ціні також невеликі як при покупці котлів, а також якісні паливні матеріали.
Прийняття остаточного рішення про вибір одного з цих видів палива зазвичай фокусується на одному домінуючому елементі, яким може бути, наприклад, чистіше використання або краща доступність продукту певної області. Тим не менш, незалежно від остаточного рішення, вибір пелет та еко-горошка завжди буде найкращою альтернативою, наприклад, електричного опалення, яке є причиною набагато більших викидів забруднюючих речовин.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner