Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Як виглядає встановлення котла на біомасі?

Як виглядає встановлення котла на біомасі?

Професійний монтаж котлів на біомасі

Основою безпечної, безаварійної та довгострокової роботи системи опалення на біомасі є правильно підібраний та встановлений котел. Варто скористатися допомогою професіоналів, які допоможуть підібрати котел за його потужністю згоряння з урахуванням теплового балансу будівлі. Не менш важливо, щоб всі монтажні роботи проводилися відповідно до чинних норм.

Монтаж та пусконалагодження котла на біомасі варто довірити досвідченому монтажнику.

Найкраще, якщо це буде людина, рекомендована виробником даного опалювального приладу та відповідна підготовка по роботі з сучасними опалювальними приладами. Завдяки цьому ми будемо впевнені, що всі дії встановлення були виконані правильно.

При професійному монтажі печі на біомасі фахівець перевірить, чи котельня відповідає всім необхідним вимогам. Необхідно правильно підключити котел до димоходу та опалювальної установки. Наступним етапом є встановлення розширювального бака у відповідній точці установки. Потім можна підключити контролер та інше котельне обладнання. Після завершення цих основних етапів установки можна приступати до заповнення та прокачування системи.

Спеціаліст, що встановлює котел на біомасі, інструктує користувачів, як використовувати опалювальний пристрій надалі, щоб повністю розкрити його потенціал. Інвестуючи в сучасний котел, ми можемо бути впевнені не лише у високій ефективності, а й у зручному використанні. Однак спочатку варто уважно прочитати інструкцію з експлуатації котла та провести деякий час у котельні, спостерігаючи за процесом горіння. Таким чином ми зможемо отримати найкращі результати з точки зору витрати палива.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner