Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

За що відповідає живильник в котлі?

За що відповідає живильник в котлі?

Живильник є одним з найважливіших елементів конструкції котла

Котли центрального опалення це пристрої, що складаються з кількох компонентів. Одним з них є живильник, тобто елемент, що складається з захисної труби і розташованого в ній гвинта або поршня (залежно від його типу). Він працює від електрики. Цей фактор слід враховувати при облаштуванні котельні.

Поява печей, оснащених живильниками, зробила революцію на ринку опалювальної техніки. Їх експлуатація стала набагато простіше і зручніше. Цей елемент відповідає за підбір відповідної дози палива і подальшу доставку його в камеру згоряння. Як кількість палива, так і швидкість його подачі підбираються автоматично. Це гарантує безперебійну та ефективну роботу котла. Це також обмежує участь людини в усьому процесі, а отже, позитивно впливає на зручність використання пристрою.

Поршневий або шнековий живильник – що краще?

Існує два основних типи живильників – поршневі та шнекові. Завдяки більш сучасній конструкції та зменшенню викидів шкідливих речовин в атмосферу котли зі шнековою подачею нині користуються значно більшою популярністю. Це печі із вищим, п'ятим класом екології. Вони сертифіковані для пристроїв з низьким рівнем викидів, тобто вони не виробляють великої кількості чадного газу, шахтного пилу та газоподібних органічних забруднювачів. Котли з чавунним або сталевим шнеком, розташованим у трубі, що подає, дозволяють забезпечити максимальну ефективність згоряння при збереженні високого ККД і потужності. Завдяки цьому їх використання не тільки екологічно, а й економічно вигідно.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner