Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Піч з подачею чи без – яку обрати?

Піч з подачею чи без – яку обрати?

При будівництві будинку або його комплексній термомодернізації, одним із основних завдань кожного інвестора є вибір способу опалення будівлі. В даний час найпопулярнішим з них є встановлення системи центрального опалення разом з якісним котлом.
Серед даного типу нагрівальних приладів виділяємо моделі з автоподатчиком і ручним завантаженням. Які з них працюють краще? Радимо вам прочитати цю статтю.

Переваги котлів з живильником

Котли з живильником є ​​одними з найсучасніших опалювальних приладів. Це екологічні та економічні печі з сертифікатами якості. Це, безперечно, найрозумніший вибір, якщо ви бажаєте максимально можливої ​​ефективності згоряння при збереженні низьких викидів шкідливих сполук в атмосферу.

Сучасні пелетні та еко-горохові котли практично не потребують обслуговування, що забезпечує неперевершений комфорт використання. Наявність автоматизованої подачі палива зводить участь людини в роботі пристрою до мінімуму. Комфортна робота, відсутність надлишкових викидів чадного газу, газових сполук і твердих часток в атмосферу, підвищення енергоефективності, економія палива, що призводить до зниження рахунків за опалення - все це робить інвестицію в якісну піч з живильником ідеальним рішенням для домогосподарств.

Для кого призначена завантажувальна піч?

Хоча сучасні котли з живильником мають багато переваг, але в одному вони поступаються печам з ручним завантаженням. А саме - в ціні. Останні однозначно дешевші, тому їх вибирають люди, які хочуть заощадити при покупці пристрою.

Навіть незважаючи на те, що початкові витрати, пов’язані з придбанням котла з живильником, окупаються в процесі експлуатації, багато інвесторів не можуть дозволити собі одноразові витрати в кілька тисяч злотих. Ціна зарядних печей навіть вдвічі нижча. Робота цих пристроїв не відрізняється особливою складністю, а завдяки простій конструкції та високій доступності запчастин, їх ремонт не потребує залучення профільних спеціалістів. Значну частину робіт з обслуговування можна виконати самостійно, що зменшує експлуатаційні витрати.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner