Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Контролери як мозок і серце котлів центрального опалення

Контролери як мозок і серце котлів центрального опалення

Котли центрального опалення - це сучасні опалювальні прилади, що забезпечують високу ефективність та енергоефективність. Вони практично не вимагають обслуговування, забезпечуючи високий комфорт використання. Щоб гарантувати, що їх правильна робота жодним чином не порушується, їм потрібні правильно підібрані драйвери.
Яка роль цих елементів? Чому їх вважають мозком і серцем сучасних печей? Про це далі в статті. Радимо вам прочитати.

Які функції виконують контролери в установці центрального опалення?

Контролери є основною частиною установки та елементом, який керує роботою всієї системи центрального опалення. Вони відповідають, серед іншого, за: регулювання температури в окремих приміщеннях, контроль температури всередині котла та встановлення обраної температури гарячої води (ГВП). Використання контролерів призначене для забезпечення максимальної зручності використання системи центрального опалення та полегшення контролю за встановленою системою. Правильно підібрані, вони гарантують безпеку та оптимальний тепловий комфорт для домочадців, а також економію, пов'язану з роботою опалювальних приладів.

Типи контролерів для печей центрального опалення

Деякі з котлів центрального опалення, що випускаються в даний час, оснащені на заводі контролерами, що забезпечують їх правильну роботу. Однак, якщо обрана вами плита не має цього елемента в стандартній комплектації, придбати його не проблема. Залежно від типу пристрою розрізняють два основних види контролерів - для котлів з живильником і для ручного завантаження.

Іншим критерієм поділу є спосіб регулювання. За ним можна виділити моделі, керовані ручними кнопками, через сенсорний екран і мобільними пристроями.

Останні є одними з найдосконаліших. На додаток до основних функцій, вони також забезпечують інтелектуальну роботу опалювального пристрою, включаючи налаштування часу ввімкнення та вимкнення котла, програмування на добу, вихідні та тижневі, налаштування температури, розділеної на день і ніч, а також можливість дистанційно змінювати потужність опалення, коли домочадців немає в квартирі.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner