Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Як вибрати котел центрального опалення для великого промислового підприємства?

Як вибрати котел центрального опалення для великого промислового підприємства?

Кожне промислове підприємство потребує належного опалення. Власники більшості з них вирішують встановити систему центрального опалення на енергію, вироблену твердопаливним котлом.
У зв'язку з великою кількістю пристроїв з різною конструкцією і потужністю вибрати потрібну модель - завдання не з легких. У сьогоднішній статті ми розповімо, які котли найкраще працюють на великих промислових підприємствах. Запрошуємо до читання.

Про що слід пам'ятати, вибираючи піч для промислового підприємства?

Підбираючи опалювальний прилад для промислового підприємства, слід звернути увагу на кілька важливих факторів. Обрана піч повинна мати відповідну потужність. Все це для того, щоб зробити опалення не тільки ефективним, але й економічним. Потужність котла підбирається в залежності від розмірів і висоти установки і т.зв індекс площі, тобто значення, яке описує, як швидко будівля втрачає тепло.

Котел для промислового підприємства повинен відрізнятися міцною конструкцією. Матеріали, які використовуються для його виготовлення, повинні гарантувати максимально можливу міцність і стійкість до пошкоджень. Ця піч повинна бути адаптована до інтенсивного використання в складних умовах. Це надзвичайно важливо тому що придбання моделі, виготовленої з використанням низькоякісної сировини, може призвести до серйозних проблем під час щоденного використання.

Котли великої потужності - оптимальний вибір для промислових підприємств

Серед представлених на ринку моделей котлів центрального опалення особливу групу складають так звані котли великої потужності. Це пристрої, призначені для установки на промислових підприємствах, виробничих цехах та інших об'єктах великої площі. Печі, виготовлені із сертифікованих сталевих листів збільшеної товщини, гарантують довговічність вище середнього. Завдяки спеціальній конструкції камери згоряння вони забезпечують більшу поверхню збору тепла, що призводить до їх ефективності.

Для печей великої потужності характерна практично необслуговувана робота - присутність людини в процесі горіння зведена до необхідного мінімуму. Вони можуть працювати постійно, не відключаючись протягом опалювального сезону. Їх легко чистити та доглядати. Сучасне будівництво забезпечує низькі викиди,
завдяки чому дані прилади відносять до екологічних котлів, які не мають негативного впливу на природне середовище.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner