Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Які котли підходять для опалення вугіллям еко-горох?

Які котли підходять для опалення вугіллям еко-горох?

Які котли підходять для опалення вугіллям еко-горох?

Великою популярністю серед твердого палива, що використовується для опалення будівель, користується вугілля еко-горох. Для досягнення оптимальної ефективності монтажу та підтримки стандартних експлуатаційних витрат системи опалення цей матеріал необхідно спалювати в пристосованому для цієї мети пристрої. Які котли підходять для опалення вугіллям еко-горох? Відповідь на це питання ви знайдете далі в нашій статті. Запрошуємо до читання.

Що таке еко-горох вугілля?

Еко-горох вугілля - це матеріал, отриманий з відбірних родовищ кам'яного або бурого вугілля. У порівнянні зі стандартною сировиною вона значно менша і не містить дрібних фракцій, флотоконцентрату, мулу та інших забруднюючих речовин, що призводить до високих викидів шкідливих речовин в атмосферу.
Це менш токсичне паливо, ніж звичайне вугілля - воно не містить так багато сірки, тому не виділяє надмірної кількості вуглекислого газу та інших парникових газів під час спалювання.

Однак найбільшою перевагою еко-гороху є його висока калорійність. Цей параметр досягає рівнів до 32 МДж/кг. Це майже вдвічі більше, ніж у популярних останнім часом пелет. Це означає, що для отримання такої ж кількості тепла потрібно використовувати набагато менше еко-гороху. Висока теплотворна здатність означає менші витрати на опалення.

Які печі топлять еко-горох вугіллям?

Отримати оптимальний результат по калорійності можливо тільки при використанні відповідного типу приладу. Спеціальні ретортні котли з живильником, що відрізняються високим ступенем автоматизації, призначені для спалювання екогороху. Тому користуватися такою плитою набагато простіше. Годівниці з технічно вдосконаленими контролерами останнього покоління гарантують комфортну роботу, максимально адаптовану до потреб користувача.

Сучасні вугільні котли еко-горох – це низькоемісійні високоефективні пристрої.
Вони відповідають усім припущенням міжнародного стандарту PN-EN 303-5: 2015 та директиви ЄС з екодизайну. Вони не сприяють утворенню смогу та зміні клімату через надмірні викиди парникових газів в атмосферу. Кожна піч сучасного виробництва супроводжується сертифікатом, що підтверджує 5 клас екологічності, тобто відповідність суворим вимогам охорони навколишнього середовища.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner