Продавець Kolton Україна розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Будова та експлуатація повітряних теплових насосів

Будова та експлуатація повітряних теплових насосів

Розвиток сучасних технологій означає, що на ринку з’являються все новіші рішення для покращення роботи котлів центрального опалення. Зараз у пропозиціях виробників переважають моделі з автоподатчиком,
регулювання кількості спаленого палива під потреби системи опалення будинку. Чи означає це, що печі з ручним завантаженням застарівають і більше не використовуються? Відповідь на це питання шукайте далі в нашій статті.

Будова та експлуатація повітряних теплових насосів
Теплові насоси є популярними опалювальними приладами. Вони класифікуються як екологічні, оскільки використовують безкоштовну енергію з природного середовища для виробництва тепла, необхідного для опалення будівель. Залежно від типу джерела, з якого отримують енергію, розрізняють грунтові насоси: вода і повітря. У сьогоднішній статті ми зупинимося на останніх. Як побудовані повітряні теплові насоси? Як вони працюють? Запрошуємо вас прочитати решту нашої статті.

З яких елементів складаються повітряні теплові насоси?

Повітряні теплові насоси - це складні конструкції, що складаються з багатьох елементів. Серцем кожного пристрою є компресор, без якого неможлива повноцінна робота машини. Він відповідає за перетворення енергії, отриманої з атмосферного повітря, в тепло, яке використовується для обігріву окремих приміщень у закладі. Залежно від типу насоса використовуються різні види компресорів. Стандартні роторні моделі «ON/OFF», які використовуються в продуктах старого покоління, не працюють у сучасних повітряних насосах.
Тому найчастіше в ці пристрої встановлюють інверторні компресори, що дозволяють плавно регулювати потужність опалення і адаптувати її до поточних потреб мешканців будинку.

До групи елементів, що складають конструкцію повітряних теплових насосів, також входять:

випарник - відповідає за отримання енергії з повітря і передачу її циркулюючому робочому середовищу,
конденсатор – відповідає за перетворення гарячого робочого тіла з газоподібної фази в рідку фазу і подачу теплової енергії в систему опалення, що постачає теплоприймачі в окремих приміщеннях.
розширювальний клапан – використовується для зниження тиску робочого середовища, завдяки чому весь процес обміну енергії в тепло можна здійснити заново.

Як працюють повітряні теплові насоси?

Принцип роботи повітряного теплового насоса заснований на взаємозв'язку і взаємодії найважливіших елементів конструкції пристрою. Вільна енергія з повітря спочатку надходить до системи охолодження, розташованої у випарнику, де віддає своє тепло. На наступному етапі він разом з робочим тілом надходить до компресора. Під дією високого тиску, створюваного пристроєм, газ стискається. Крім тиску, підвищується і його температура. Після виходу з компресора гарячий газ подається в конденсатор. У результаті конденсації фактор змінює свій стан із газоподібного на рідкий. Отримана від нього теплова енергія передається в теплоносії, що живлять теплоприймачі в приміщеннях.

  • Де можна встановити тепловий насос?
    Де можна встановити тепловий насос?
    Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
    Де можна встановити тепловий насос?
  • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
    Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
    Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
    Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner