Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Гарантія виробника на тепловий насос

Гарантія виробника на тепловий насос

Розвиток сучасних технологій означає, що на ринку з’являються все новіші рішення для покращення роботи котлів центрального опалення. Зараз у пропозиціях виробників переважають моделі з автоподатчиком, який регулює кількість спалюваного палива під потреби системи опалення будинку.
Чи означає це, що печі з ручним завантаженням застарівають і більше не використовуються? Відповідь на це питання шукайте далі в нашій статті.

Гарантія виробника на тепловий насос AIRKOMPAKT

Теплові насоси повітря/вода AIRKOMPAKT – це екологічні та енергозберігаючі пристрої. Однак важливим аспектом є щорічна перевірка теплових насосів. Наші теплові насоси мають низку переваг, пов’язаних із обслуговуванням клієнтів після придбання продукту. Купуючи тепловий насос, варто звернути увагу на умови гарантії. Скільки діє гарантія? Чи можна його продовжити? Хто є гарантом теплового насосу, монтажник, дистриб'ютор чи сам виробник? Ознайомтеся з умовами гарантії на тепловий насос AIRKOMPAKT.

Основні переваги гарантії на тепловий насос AIRKOMPAKT:

 • Гарантія від виробника на прилад 5 років

Виробник надає гарантію на тепловий насос 5 років за умови проведення в цей період щорічних гарантійних перевірок. Перевірки дозволяють перевірити правильність роботи пристрою, обслуговування компонентів і встановлення нових версій програмного забезпечення.

 • Віддалений доступ до теплового насоса, що дозволяє швидко діагностувати

Завдяки додатку eModul клієнт і сервісний технік мають віддалений доступ до пристрою. Дистанційна діагностика проблеми дозволяє швидко реагувати і відновити правильні робочі налаштування пристрою.

 • Миттєвий доступ до запчастин

Kołton – польський виробник опалювальних приладів. Завдяки виробництву на заводі в Польщі ми маємо швидкий доступ до всіх компонентів для потреб обслуговування. Ми гарантуємо клієнту гарантійне та післягарантійне обслуговування пристрою.

 • Мережа сервісних центрів по всій країні

Послуги надаються фахівцями заводу та авторизованими сервісними техніками. Компанія співпрацює з фахівцями в області теплових насосів по всій країні, забезпечуючи високу якість послуг і дуже швидке реагування на повідомлення.

Усі умови гарантії на тепловий насос можна знайти в технічній документації теплового насосу AIRKOMPAKT.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner