Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Тепловий насос в односімейному будинку. Теорія і практика

Тепловий насос в односімейному будинку. Теорія і практика

Тепловий насос – це сучасний пристрій, який є основним елементом опалювальних установок у багатьох польських будинках. Його можна використовувати не тільки для опалення приміщень, а й для приготування гарячої води. Завдяки цьому це повний продукт,
що є відмінною альтернативою традиційній системі з котлом центрального опалення. Вас цікавить установка насоса у вашому домі? Прочитайте нашу статтю. 

Витрати на опалення будинку тепловим насосом

Найпопулярніший міф про теплові насоси полягає в тому, що ці пристрої дуже дорогі в придбанні та використанні, тому лише небагато обраних можуть дозволити собі їх встановлення. І ціна виробу, і вартість його монтажу залежать в першу чергу від типу насоса. Інвестиції в повітряно-водяні моделі, які найкраще працюють в наших кліматичних умовах, не перевищують вартість будівництва газової котельні. Можливість скористатися численними субсидіями для власників ферм, які використовують пристрої, що використовують відновлювані джерела енергії, у багатьох випадках робить це навіть дешевшим рішенням.

Для опалення будинку за допомогою насоса не потрібно купувати паливо для живлення приладу, адже він живиться безкоштовною енергією атмосферного повітря. Єдина витрата під час роботи насоса - це вартість електроенергії, необхідної для живлення компресора, який перетворює енергію в тепло.

Чи буде тепловий насос обігрівати мій будинок?

Багато власників односімейних будинків побоюються, що обраний насос не забезпечить достатнього опалення для всіх приміщень у будівлі. Ці побоювання безпідставні, адже сучасні прилади з успіхом можуть стати єдиним джерелом тепла в об'єкті. Повітряний тепловий насос- вода гарантує високу ефективність цілий рік - працює навіть при -25°C. У дуже морозні дні його можна використовувати з додатковим джерелом тепла у вигляді електрообігрівача, сонячного колектора або твердопаливного котла. Використання гібридної системи опалення є ще більш економічним рішенням.

Чи може тепловий насос працювати з традиційними радіаторами?

Теплові насоси є універсальними продуктами. Пристрої можна встановлювати як в споруджуваних будинках, так і в вже зведених будівлях, де проводиться комплексна термомодернізація. В останньому випадку вам не доведеться приймати рішення про заміну існуючих приймачів,оскільки насос можна використовувати разом із традиційними радіаторами. Для ефективного опалення слід вибрати високотемпературну модель, яка дозволяє досягти температури подачі понад 65°C. Звичайний низькотемпературний насос для роботи з підігрівом підлоги не є хорошим вибором. У цьому пристрої вода, яка використовується для живлення установки, має занадто низьку температуру, тому він не може забезпечити належну продуктивність і ефективність радіаторів.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner