Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чи можуть теплові насоси працювати з додатковими джерелами тепла?

Чи можуть теплові насоси працювати з додатковими джерелами тепла?

Теплові насоси є популярними пристроями, які використовуються для опалення будівель і приготування гарячої води (ГВП). Завдяки численним перевагам, пов’язаним з їх встановленням, вони стають все більш популярними серед інвесторів, які планують побудувати систему центрального опалення в новозбудованих житлових і комерційних будівлях.
Чи можуть теплові насоси працювати з додатковими джерелами енергії? Відповідь на це питання шукайте далі в нашій статті. Радимо вам прочитати.

Гібридна система опалення – чи можливо це?

У переважній більшості випадків тепловий насос є основним джерелом енергії в будівлі. Він відповідає за опалення окремих приміщень і приготування гарячої води. Однак головний не означає єдиний. Насос може співпрацювати з іншими пристроями, пристосованими для виробництва енергії. Це включає, серед іншого: масляний або твердопаливний котел, сонячні колектори, камін з водяною сорочкою або традиційний електричний обігрівач. Однак варто знати, що підключення насоса до іншого джерела тепла вимагає відповідної системи управління, що забезпечить оптимальне використання обох систем. Удосконалений механізм регулює роботу всієї установки і вирішує, коли активувати додаткове джерело енергії.

Чому варто вибрати поєднання теплового насоса з додатковим джерелом енергії?

Поєднання теплового насоса з іншим енергогенеруючим пристроєм є дуже економічним рішенням. Створена таким чином гібридна система опалення дозволяє підвищити енергоефективність і, як наслідок, заощадити на рахунках за опалення. Додаткове джерело тепла найчастіше використовується для доповнення енергії, виробленої насосом у пікові періоди, коли потреба в теплі вище, ніж зазвичай. Таке буває, наприклад, у зимову пору року. Решту року він простоює і не споживає енергії, необхідної для живлення.

Опалення вашого будинку за допомогою насоса, підключеного до колекторів з використанням безкоштовної відновлюваної енергії, також приносить екологічну користь. Це сприяє зменшенню викидів шкідливих газів і хімічних речовин в атмосферу, що позитивно впливає на природне середовище. Це також крок до повної незалежності від викопного палива.
 

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner