Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Охолодження тепловим насосом AIRKOMPAKT - Kołton

Охолодження тепловим насосом AIRKOMPAKT - Kołton

Можливості охолодження за допомогою теплового насоса Kołton Aircompact з використанням холодоагенту R290


Aircompact з використанням хладагента R290


Тепловий насос Kołton Aircompact з R290 - це сучасний пристрій, який пропонує ефективні рішення в області охолоджувальної води/гліколевих установок. Використання холодоагенту R290, тобто пропану, дає багато переваг у цьому контексті.
Холодоагент R290 є екологічним і високоефективним у процесах охолодження.

Як натуральна речовина, він не шкодить навколишньому середовищу, що відрізняє його від інших широко використовуваних охолоджуючих речовин. Крім того, R290 характеризується високою енергоефективністю, що призводить до зниження експлуатаційних витрат і більш ефективного використання енергії.

Тепловий насос Kołton Aircompact з R290 є ідеальним рішенням для охолодження водо/гліколевих установок на основі фанкойлів, обігрівачів або поверхневих систем. Його можна використовувати в різних секторах, таких як промисловість, роздрібна торгівля, громадське харчування або житловий сектор, де є необхідність ефективного охолодження рідкого середовища.
Зв'язок з фотоелектричним інвертором і використання графіків охолодження дозволяють узгодити тепловий насос з установкою відповідно до індивідуальних потреб.

Влітку тепловий насос може працювати в режимі охолодження/ГВП, і перемикання між цими режимами відбувається плавно та автоматично.

Однією з головних переваг охолодження за допомогою теплового насоса Kołton Aircompact є його висока ефективність. Насос може досягати низьких температур подачі ~ 10 C, що має вирішальне значення у випадку охолоджувальної води/гліколевих установок. Це забезпечує ефективне зниження температури рідкого середовища і підтримку стабільних умов охолодження.
Важливим аспектом охолодження за допомогою теплового насоса Kołton Aircompact з R290 також є його екологічність.

Пропан, як природний холодоагент, не виділяє шкідливих для озону речовин і не сприяє парниковому ефекту. У часи зростання турботи про природне середовище вибір екологічних рішень стає все більш важливим.

Тепловий насос Kołton Aircompact з R290 є надійним і ефективним рішенням для охолодження водо/гліколевих установок, яке відповідає високим стандартам енергоефективності та екології. Завдяки цьому користувачі можуть насолоджуватися ефективним охолодженням, поважаючи природне середовище.

Комфорт влітку, комфорт взимку - багатофункціональний пристрій

Тепловий насос Kołton Aircompact з R290 є надійним і ефективним рішенням для охолодження водо/гліколевих установок, яке відповідає високим стандартам енергоефективності та екології. Завдяки цьому,користувачі можуть насолоджуватися ефективним охолодженням, поважаючи навколишнє середовище. Взимку теплові насоси AIRKOMPAKT забезпечують тепло в будинку та гарячу воду.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner