Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чому варто інвестувати в тепловий буфер?

Чому варто інвестувати в тепловий буфер?

У часи зростання цін на енергоносії все більше людей шукають шляхи підвищення енергоефективності свого будинку. Одним із них є використання буферної ємності, яка дозволяє значно знизити витрати на опалення та ГВП. З сьогоднішньої статті ви дізнаєтеся, чому варто інвестувати в тепловий буфер. Запрошуємо до читання.

Енергоефективність – запорука економії

У наш час питання енергоефективності є надзвичайно актуальним, особливо коли йдеться про опалення будівель. Чим менше ваше енергоспоживання, тим менші ваші рахунки за опалення. Ось тут і стають у пригоді бойлери та буфери – їх встановлення дозволяє знизити експлуатаційні витрати системи опалення.
Буферна ємність дозволяє зберігати енергію, вироблену джерелом тепла - в сучасних опалювальних установках це пелетний котел або газова піч. Це дає можливість в майбутньому ефективно використовувати накопичену енергію.

Підвищений комфорт використання системи опалення

У системах опалення, які не використовують буферну ємність, різниця температур, викликана раптовою потребою в теплі, є звичайним явищем.
На практиці це означає менш комфортні умови користування опаленням – ці зміни можуть негативно вплинути на тепловий комфорт мешканців. Буферна ємність мінімізує ці проблеми, оскільки вона зберігає тепло та поступово віддає його, забезпечуючи стабільну температуру в усіх приміщеннях.

Співпраця з відновлюваними джерелами енергії

Ще однією перевагою буферних ємностей є можливість роботи з відновлюваними джерелами енергії, такими як сонячні колектори або теплові насоси. Використання сонячної енергії для виробництва гарячої води стає все більш популярним. Буферна ємність ідеально підходить як елемент підтримки даного типу установок. Це дозволяє накопичувати та ефективно використовувати енергію від фотоелектричних систем.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner