Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Тепловий насос як довгострокова інвестиція

Тепловий насос як довгострокова інвестиція

Чому варто вибрати тепловий насос KOŁTON на R290?


Через значну вартість установки рішення про покупку теплового насоса слід розглядати як довгострокову інвестицію.

–  Нижчі експлуатаційні витрати – про це свідчать оцінки ринку, отримані від монтажників, які встановлюють різні пристрої, показують, що теплові насоси Aircompact можуть споживати до 40% менше енергії порівняно з деякими пристроями

– Дизайн пристрою – створений спільно з науковцями AGH для роботи в холодному та вологому кліматі Польщі.

– Інноваційний дизайн – випарник з великою поверхнею теплообміну, з великою відстанню між ламелями, що дає реальну економію завдяки меншій кількості розморожувань протягом опалювального сезону.

– Параметри підтверджені випробуваннями в європейській акредитованій лабораторії.

– Більш тривалий термін служби – теплові насоси, виготовлені з використанням найкращих комплектуючих від авторитетних світових виробників, гарантують багаторічну безперебійну роботу пристрою (компресор Copeland Scroll, вентилятор Ziehll Abbeg, теплообмінник SWEP, автоматика Schneider і ABB, контролер TECH).

– Інноваційні функції – оригінальні алгоритми взаємодії з іншими джерелами тепла, алгоритм розморожування, що оптимізує цикли між розморожуваннями, графіки роботи, що дозволяють налаштувати роботу насоса під власні потреби.

– Безпека пристрою – теплові насоси виготовлені за найвищими стандартами, сертифіковані TUV Thuringen.

– Безпека покупки та довгострокова вигода – підтверджено знаком якості EHPA Q.

– Гарантія виробника + сервісне обслуговування – пропозиція продукції вищої якості йде рука об руку з кращою підтримкою клієнтів, гарантійним та сервісним обслуговуванням.

– Робоче середовище – пропан R290 – фактор, який вважається майбутнім у теплових насосах, екологічний, з дуже хорошими термодинамічними властивостями, що забезпечує безперебійну роботу при високих температурах подачі, дешевшими в майбутньому в обслуговуванні, без ризику виведення з експлуатації через зміни до правил.

– Тисячі задоволених клієнтів, які опалюють свої домівки тепловим насосом Aircompact у Польщі та за кордоном.

– Ряд нагород, отриманих за продукт: у тому числі: Золота медаль Познанського ярмарку.

  При виборі теплового насоса важливо враховувати ці критерії, адже це довгострокова інвестиція, навіть на 20 років. Варто акцентувати увагу на факторах, які забезпечать безвідмовну та економічну роботу нашого пристрою протягом кількох років.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner