Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Милославська 6, оф 301, Індекс 02097, Київ, Україна
Додати відгук

Чи шумлять теплові насоси?

Чи шумлять теплові насоси?

В епоху зростаючої екологічної свідомості все більше людей вирішують використовувати відновлювані джерела енергії у своїх будинках. Установка теплового насоса є одним із популярних рішень, що дозволяє ефективно та екологічно виробляти енергію.Однак перед покупкою цього пристрою багато інвесторів запитують: Чи шумлять насоси і як це вплине на комфорт життя? Якщо вас також цікавить ця тема, читайте нашу статтю далі.

Теплонасосні технології та рівень шуму

За джерелом енергії теплові насоси можна розділити на кілька типів. Ми розрізняємо повітряні, грунтові та водяні насоси. Кожна з цих технологій характеризується різними робочими параметрами, що також перетворюється на рівень створюваного шуму.

Найбільш популярні зараз повітряні теплові насоси створюють шум на рівні 40-60 дБ. Це відбувається завдяки роботі вентиляторів, які витягують енергію з повітря. Ґрунтові насоси працюють трохи тихіше (35-50 дБ) і використовують енергію, накопичену в землі. Все тому, що більшість компонентів заховані під землею.

Найтихіше працюють водяні насоси. Їх роботу практично не чути, а рівень шуму зазвичай нижче 35 дБ. Це набагато менше, ніж, наприклад, у пелетних котлів.

Рішення для зниження шуму, що створюється тепловими насосами

Існує багато рішень, які допомагають мінімізувати шум, створюваний тепловими насосами. Найпопулярніші з них – звукопоглинальні бар’єри та звукопоглинальні корпуси. Ще одна цікава ідея – розміщення внутрішніх блоків приладів у спеціально звукоізольованих приміщеннях.

Звукові бар'єри можна встановлювати як навколо зовнішніх блоків, так і всередині будівель. Така процедура неодмінно обмежить проникнення шуму всередину. У випадку теплових насосів повітря-вода варто інвестувати у відповідний шумопоглинаючий корпус, щоб зменшити акустичні неприємності.

 • Де можна встановити тепловий насос?
  Де можна встановити тепловий насос?
  Будинки, обладнані тепловими насосами, – це майбутнє, до якого варто прагнути. Опалювальні прилади цього типу не тільки не мають негативного впливу на навколишнє середовище, як інші джерела тепла, засновані на спалюванні викопного палива, але в той же час вони досягають найвищих класів енергоспоживання серед усіх доступних пристроїв.
  Де можна встановити тепловий насос?
 • Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?
  Одним із найбільш економічних джерел зимового опалення у наших будинках є тепловий насос повітря-вода. Він сконструйований таким чином, що здатний обігрівати порівняно велику поверхню і споживати при цьому мінімальну кількість електроенергії. Тому його використовують як енергозберігаюче джерело тепла. Він використовує відновлювані джерела енергії: воду та повітря. Чи має насос окрім нагрівання охолоджувальні властивості?
  Чи може тепловий насос працювати як кондиціонер?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner